OMLOUVÁME SE
Projekt je v tuto chvíli pozastaven
zavřít
MENU
bgr
zavřít VYHLEDAT BYT
X
ZAHAJOVACÍ ZVÝHODNĚNÉ
CENY BYTŮ.

ROZTYLY

O LOKALITĚ

Rezidence Letokruhy bude umístěna v pěkném prostředí, odkud je dobré spojení kamkoliv. Stanici metra a autobusové nádraží Roztyly budete mít doslova minutu chůze od domu. Do centra, třeba na Muzeum, to pak trvá jen 12 minut. Pět stanic je to na procházku na Vyšehrad, tři stanice na farmářské trhy na Hájích. Autem je to velice blízko jak na dálnici D1, tak na městský okruh. pictos
Školy a školky, obchody a lékaře, všechno najdete v místě. Nakupovat můžete i v Centru Chodov, které je jen jednu stanici od Roztyl. Není ale problém do něj dojít přes pár ulic i pěšky. V okolí je několik vyhlášených restaurací.

Veškerá občanská vybavenost však neznamená, že by to z Rezidence Letokruhy bylo daleko do přírody. Už samotný areál bude mít příjemnou zahradní úpravu a liniový park je navržen i na rozhraní mezi rezidencí a sousední zástavbou řadových domků.

Hlavní zelenou předností Rezidence Letokruhy je Krčský les. Asi dvě stě metrů od areálu začíná největší zalesněná plocha Prahy nabízející odpočinek i spoustu zážitků. Na procházkách a projížďkách na kole si můžete užívat svěží vůni zeleně, barevnou záplavu podzimního listí nebo při troše štěstí potkat muflony. V Krčském lese můžete sbírat houby anebo se s dětmi vypravit do malých zoo podívat se na daňky, srnky, ovce či kozy.

Cyklostezka vedoucí přímo u areálu přitom nemusí sloužit jen k odpočinku. Přes Krčský les po ní pohodlně dojedete až do Braníka, odkud můžete podél Vltavy pokračovat na kole až do středu města.

REZIDENCE LETOKRUHY, TO JE DO CENTRA BLÍZKO
A DO PŘÍRODY JEŠTĚ BLÍŽ

hledat menu
REZIDENCE LETOKRUHY
NOVÉ BYDLENÍ VYŽADUJE NOVÝ PROHLÍŽEČ

Je nám líto, ale prohlížeč, který používáte, není pro tento web podporován.
Stáhněte si prosím novější verzi vašeho prohlížeče, nebo některý z prohlížečů níže.


google chrome mozzila firefox mozzila firefox
Google
Chrome 30.0+    
Mozilla
Firefox 24.0+    
Microsoft
Explorer 10+